Aktualności

Materiały ze spotkania nt. III naboru w RMB

Ministerstwo Rozwoju, we współpracy z Wspólnym Sekretariatem, zorganizowało 30 listopada 2017 r. w Warszawie Krajowe Seminarium Informacyjne na temat 3. naboru projektów w Programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020.

Webinarium Europy Środkowej

Instytucje, zainteresowane aplikowaniem do Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020, zachęcamy do uczestnictwa w seminarium internetowym.

Skorzystaj z dotacji w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego!

W programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 trwa 3. nabór wniosków o dofinansowanie. Środki Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego są dostępne dla instytucji publicznych i prywatnych z osobowością prawną. Mogą się o nie ubiegać podmioty z całej Polski. Program Interreg Region Morza Bałtyckiego umożliwia współpracę z państwami skandynawskimi, republikami nadbałtyckimi oraz północno-wschodnimi Niemcami. Polskie instytucje mają do dyspozycji narzędzia ułatwiające korzystanie z oferty programu. Nabór zakończy się 9 kwietnia 2018 roku, teraz wykorzystajmy czas na przygotowanie się do udziału w międzynarodowych projektach, znalezienie partnerów lub konsultacje np. w zakresie budżetu.

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.