Aktualności

Propozycje projektowe w Południowym Bałtyku

W związku z trwającym do 20 grudnia br. 5. naborem wniosków, w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020, do Regionalnego Punktu Kontaktowego spłynęły dwie propozycje projektowe. Jedna dotyczy zwiększenia intensywności ruchu turystycznego w obszarze Południowego Bałtyku, a druga zmniejszenia poziomu zanieczyszczeń w środowisku.

III nabór w Europie Środkowej - konsultacje last minute

Zachęcamy Państwa do udziału w konsultacjach (10 stycznia 2018 r.), które pomogą Państwu na ostatniej prostej w 3. naborze do Programu Europa Środkowa (otwartego do 25 stycznia 2018 r.).

Rząd RP wciąż wstrzymuje unijne środki na współpracę transgraniczną z Federacją Rosyjską

Program Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja na lata 2014-2020 jest ostatnim programem unijnym, który nie został uruchomiony w Polsce. Z nieznanych przyczyn, ponad 62 miliony euro na wsparcie projektów (m.in. z województwa pomorskiego) z dziedziny turystyki, ochrony środowiska, transportu i bezpieczeństwa granic, nie zostało dotychczas zatwierdzone przez rząd RP.

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.