Aktualności

Duże zainteresowanie III naborem w Regionie Morza Bałtyckiego

Do 15 stycznia 2018 roku autorzy aż 269 pomysłów projektowych ubiegali się o obowiązkową konsultację z ekspertami ze Wspólnego Sekretariatu. Była to data ostateczna na wysyłanie wypełnionych formularzy (Project Idea Form). Dodatkowych projektów w trwającym naborze nie będzie można składać.

Rekrutacja do sekretariatu Polska-Rosja

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020, którego siedziba znajduje się w Olsztynie, poszukuje Administratora Biura oraz Menedżera Projektu (umowa o pracę na zastępstwo do końca września 2018 r.).

Zatwierdzono program Polska-Rosja

Rada Ministrów, na wniosek Ministra Rozwoju, przyjęła Program Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020. W najbliższym czasie zostanie ogłoszony nabór na projekty konkursowe.

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.