Aktualności

INTERMARE zaprasza do współpracy MŚP zainteresowane wystawą na Balt Military Expo 2018!

Intermare
Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020

W dniach 25-27 czerwca 2018 roku w Gdańsku odbędą się targi morskie Balt Military Expo 2018. W ramach stoiska projektu, firmy będą mogły uzyskać bezpłatnie powierzchnię wystawienniczą oraz możliwość udziału w wydarzeniach towarzyszących targom

Projekt INTERMARE to: targi, warsztaty, wyjazdy studyjne, baza danych online, narzędzia kojarzące przedsiębiorców z regionu Południowego Bałtyku. Do tej pory projekt posiadał swoje stanowiska na targach KORMARINE 2017 w Busan oraz OCEANOLOGY INTERNATIONAL 2018 w Londynie.

Najbliższe targi na które serdecznie zapraszamy to BALT MILITARY EXPO 2018 w Gdańsku. 15 edycja gdańskich targów morskich odbędzie się w dniach 25-27 czerwca 2018 roku w AMBEREXPO.

Dzięki udziałowi w nadchodzącej edycji targów - w ramach stoiska INTERMARE - otrzymacie Państwo wszelkie wspomniane możliwości promocyjne, a Państwa firma dołączy do bazy firm INTERMARE. Projekt przewiduje bezpłatne działania promocyjne dla firm na najbliższe dwa lata. Wydarzeniem kulminacyjnym będą zorganizowane w czerwcu 2020 roku targi morskie INTERMARE, których wystawcami będą małe i średnie firmy morskie z regionu Południowego Bałtyku.

Zgłoszenia do udziału w targach - BALT MILITARY EXPO 2018 w ramach stoiska INTERMARE przyjmujemy drogą e-mailową na adres: krzysztof.smiech@mtgsa.com.pl do 10 czerwca 2018 roku.

Zespół redakcyjny projektu INTERMARE (Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020)

view szablon artykułu

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.