Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk zaprasza na wydarzenie aktywizujące projektu UMBRELLA

Projekt Umbrella
Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020

Wydarzenie pn. "Ku współpracy w obszarze Południowego Bałtyku" odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2018r. w Gdańsku. Trwa rejestracja na wydarzenie - zarezerwuj termin!

  • TERMIN: 11-12 CZERWCA 2018
  • REJESTRACJA ONLINE: https://bit.ly/2IwReEM  (otwarta do 4 czerwca 2018)

 

Wydarzenie aktywizujące ma na celu podniesienie świadomości uczestników na temat możliwości pozyskania grantów w Regionie Południowego Bałtyku, ale nie tylko. Będzie to także wyjątkowa okazja, aby włączyć się do już istniejących sieci współpracy międzynarodowej, spotkać innych uczestników z gmin lub organizacji, którzy podzielają Państwa zainteresowania lub mierzą się z podobnymi problemami w swojej codziennej pracy.

Uczestnikami zgromadzenia będą przedstawiciele różnych krajów Regionu Morza Bałtyckiego, w tym z: Danii, Szwecji, Polski, Litwy i Niemiec. Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku będzie miejscem, gdzie reprezentanci różnych środowisk i branż zastanawiać się będą nad swoją tożsamością i zostaną zainspirowani do podejmowania nowych międzynarodowych inicjatyw kulturalnych, obywatelskich i lokalnych.

Poprzez to wydarzenie zespół projektowy postara się uzmysłowić uczestnikom co znaczy wspólna praca i korzyści z niej płynące, w tym jak można osiągnąć większe i korzystniejsze efekty w oparciu o współpracę międzynarodową. Będzie to również okazja do zaprezentowania oferty projektu UMBRELLA, wraz z szeregiem indywidualnie dostosowanych rozwiązań, które pomogą Państwu pokonać przeszkody i podjąć nowe działania na rzecz osiągniecia spójności terytorialnej. To wydarzenie jest pierwszą z możliwości, które mamy do zaoferowania i mamy nadzieję, że będziemy w stanie pobudzić Państwa ciekawość i zainteresowanie.

Wasze uczestnictwo zarówno partnerskie jak i w roli gościa czy prezentera wydarzenia jest niezmiernie ważne i cenne do osiągnięcia pozytywnego rezultatu całego wydarzenia jakim jest włączenie nowych aktorów do współpracy międzynarodowej i już teraz chcielibyśmy podziękować Państwu za wkład w organizacje tego wydarzenia.

Euroregion Bałtyk

view szablon artykułu

Aktualności

SEAPLANSPACE - Konferencja projektu

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane problematyką morskiego planowania przestrzennego i zrównoważonego zarządzania morzem na spotkanie organizowane w ramach projektu SEAPLANSPACE w dniach 18-19 października 2018r. na Uniwersytecie Gdańskim. Zarezerwuj termin!

Czas na Pomorskie

Województwo Pomorskie będzie organizatorem 10. Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w 2019 roku!

INTERMARE zaprasza do współpracy MŚP zainteresowane wystawą na Balt Military Expo 2018!

W dniach 25-27 czerwca 2018 roku w Gdańsku odbędą się targi morskie Balt Military Expo 2018. W ramach stoiska projektu, firmy będą mogły uzyskać bezpłatnie powierzchnię wystawienniczą oraz możliwość udziału w wydarzeniach towarzyszących targom

EWT Pomorskie


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.