INTERMARE zaprasza do współpracy MŚP zainteresowane wystawą na Balt Military Expo 2018!

W dniach 25-27 czerwca 2018 roku w Gdańsku odbędą się targi morskie Balt Military Expo 2018. W ramach stoiska projektu, firmy będą mogły uzyskać bezpłatnie powierzchnię wystawienniczą oraz możliwość udziału w wydarzeniach towarzyszących targom

Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk zaprasza na wydarzenie aktywizujące projektu UMBRELLA

Wydarzenie pn. "Ku współpracy w obszarze Południowego Bałtyku" odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2018r. w Gdańsku. Trwa rejestracja na wydarzenie - zarezerwuj termin!

Konsultacje w sprawie przyszłości Europy

Komisja Europejska rozpoczyna skierowane do wszystkich Europejczyków internetowe konsultacje społeczne. Komisja zwraca się do nich z pytaniem, w którym kierunku ma podążać Unia Europejska.

Nowe dokumenty w programie PL-RU 2014-2020

Dla dyspozycji beneficjantów zostały udostępnione kolejne dokumenty - umowa partnerstwa i umowa z Instytucją Zarządzającą programem, a także druga część podręcznika beneficjenta. Zapoznaj się z materiałami

Rejestracja na szkolenie z generatora wniosków w programie PL-RU 2014-2020

Wspólny Sekretariat Techniczny programu PL-RU 2014-2020 zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie z generatora wniosków aplikacyjnych w pierwszym naborze. Zarezerwuj datę i zarejestruj się!

Ostatni nabór w Interreg Europa otwarty!

Do 22 czerwca 2018 wszyscy beneficjenci mogą składać wnioski aplikacyjne do programu w czterech celach tematycznych: Badania i Innowacje, Konkurencyjność MŚP, Gospodarka niskoemisyjna oraz Efektywność zasobów i środowiskowa. Zachęcamy zainteresowanych do aplikowania lub dołączania się do istniejących partnerstw.

Rejestracja na Forum EUSBSR w Tallinie

Przypominamy, że trwa rejestracja na coroczną konferencję Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Tallinie (Estonia). Tematem przewodnim Forum będzie Polityka Spójności 2020+

Nowe projekty w Południowym Bałtyku

W dniach 24 i 25 kwietnia 2018r. na Bornholmie zebrał się Komitet Monitorujący programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Wyniki naboru na projekty do realizacji są już dostępne. Wybranym projektom gratulujemy!

Ostatni nabór Interreg Europa: materiały ze spotkania w Warszawie

18 kwietnia 2018 roku w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju odbyło się spotkanie dotyczące ostatniego naboru wniosków Interreg Europa (7 maja – 22 czerwca 2018)

Konkurs filmowy w programie Południowy Bałtyk 2014-2020

Wspólny Sekretariat zaprasza młodzież w wieku 16-20 lat do uczestnictwa w konkursie filmowym, który będzie miał na celu wypromowanie 3 głównych priorytetów programu: zrównoważona turystyka, zielone technologie, zrównoważony transport. Do wygrania nagrody!

Konferencja roczna Interreg Południowy Bałtyk - rejestracja trwa

W dniach 23-24 maja 2018 w Kłajpedzie (Litwa) odbędzie się konferencja roczna programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Rejestracja na wydarzenie trwa

Szukasz pracy? Dołącz do nas

Regionalny Punkt Kontaktowy EWT poszukuje pracowników zainteresowanych rozwojem zawodowym w zakresie funduszy unijnych i programów międzynarodowych. Oferujemy dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.

Nabór na wnioski w PL-RU otwarty

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 zaprasza do składania wniosków aplikacyjnych w ramach I naboru wniosków o dofinansowanie projektów. Wartość środków przeznaczonych na I nabór wynosi łącznie 41 416 888,64 EUR i jest on otwarty na wszystkie priorytety Programu

Spotkania dla beneficjentów programu Polska-Rosja - Harmonogram

Wspólny Sekretariat Techniczny programu Polska-Rosja 2014-2020 zaprasza wszystkich beneficjentów zainteresowanych aplikowaniem w 1 naborze wniosków na spotkania i warsztaty. Zapoznaj się z harmonogramem!

114 złożonych projektów!

Zakończył się trzeci nabór wniosków w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020. Wnioski były składane w trzech priorytetach: Innowacje, Zasoby Naturalne, Transport. Wstępne statystyki już dostępne

Spotkania dla beneficjentów Polska - Rosja

Uwaga! Ważna informacja dla instytucji ubiegających się o dofinansowanie w programie Polska-Rosja 2014-2020. W najbliższym czasie odbędą się 2 ważne spotkania dla wszystkich potencjalnych beneficjentów

Konferencja roczna Interreg Południowy Bałtyk

W dniach 23-24 maja 2018 w Kłajpedzie (Litwa) odbędzie się konferencja roczna programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa. Zarezerwuj datę!

Interreg 2020+

Wkrótce zostaną ogłoszone Ramy Finansowe na następny okres programowania (2020+). Stanowisko Komisarz Corina Creţu ds. polityki regionalnej ws. programów EWT. Będą uproszczenia!

Nowa wersja podręcznika beneficjenta w programie Polska-Rosja

Ważna informacja dla beneficjentów programu Polska-Rosja 2014-2020, którzy będą składać aplikację w nadchodzącym naborze.

Ostatni nabór w Interreg Europe

18 kwietnia br. Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone ostatniemu naborowi w programie Interreg Europa.


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.