V nabór w Południowym Bałtyku został otwarty

W dniach od 13 listopada do 20 grudnia 2017 roku trwa nabór na projekty w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Dowiedz się więcej o tym, jak aplikować o środki w programie.

Warsztaty z logiki interwencji w Interreg Południowy Bałtyk

Zachęcamy do udziału w kolejnej odsłonie warsztatów z logiki interwencji w programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Rejestracja uczestników trwa!!

Nowe projekty w Interreg Południowy Bałtyk wybrane!

Sprawdź które projekty złożone w 4. naborze programu otrzymały dofinansowanie i będą realizowane w nabliższej przyszłości

Wsparcie w aplikowaniu do Regionu Morza Bałtyckiego oraz Europy Środkowej

W związku z trwającymi naborami wniosków: Interreg Europa Środkowa (do 25 stycznia 2018 r.) i Interreg Region Morza Bałtyckiego (do 9 kwietnia 2018 r.) Krajowy Punkt Kontaktowy obu programów przygotował dla polskich instytucji formularze ułatwiające poszukiwanie partnerów/dołączenie do tworzonego projektu. Inną formą pomocy dla wnioskodawców może być Krajowe Seminarium Informacyjne na temat 3. naboru projektów w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego oraz filmiki szkoleniowe Interreg Europa Środkowa.

Materiały ze spotkań nt. aktualnych naborów (Olsztyn i Toruń)

24 października w Olsztynie i 25 października 2017 roku w Toruniu odbyły się spotkania informacyjne na temat naborów wniosków w programach Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego. Przedstawiono tam także ofertę bezpłatnych platform learningowych w programie Interreg Europa, a polskie instytucje podzieliły się swoimi doświadczeniami z realizacji transnarodowych projektów. Zapraszamy również do pobrania materiałów z naszego ostatniego regionalnego seminarium informacyjnego (19 października br.).

Propozycja współpracy projektowej w Interreg Europa Środkowa

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją projektową włoskiego instytutu badawczego POLIEDRA. Pomysł projektowy dotyczy zwiększenia wykorzystania bioenergii w ogólnym udziale energii pochodzącej z odnawialnych źródeł i potencjalnie będzie składany w 3. naborze do Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020, który kończy się w styczniu przyszłego roku.

Dzień Informacyjny Urbact w Gdańsku

W związku z trwającym Naborem do Sieci Transferu Urbact III, zapraszamy do udziału w dniu informacyjnym (17 listopada br.) organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego we współpracy z Krajowym Punktem URBACT. Wydarzenie będzie okazją do uzyskania szczegółowych informacji o programie i możliwościach jakie on oferuje, w szczególności w naborze do Sieci Transferu.

Konsultacje indywidualne w Południowym Bałtyku

Można już się rejestrować na konsultacje indywidualne, które będą przeprowadzone od 14 do 30 listopada br. w 6 miastach Południowego Bałtyku.

Nabór do sekretariatu w Południowym Bałtyku

Sekretariat Techniczny Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 (którego siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku) poszukuje kandydata na stanowisko Information and Communication Officer.

III nabór w RMB i seminarium informacyjne w Warszawie

Trzeci nabór do projektów regularnych (oś priorytetowa 1-3) w Programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 został otwarty 5 października 2017 r. i potrwa do 9 kwietnia 2018 r. Instytucje zainteresowane aplikowaniem zachęcamy do udziału w seminarium informacyjnym, które odbędzie się 30 listopada br. w Warszawie. Podczas spotkania będzie można skonsultować swój pomysł projektowy z pracownikami sekretariatu.

Dzień Informacyjny Urbact

W związku z otwartym naborem Sieci Transferu Urbact (do 10 stycznia 2018 r.), Krajowy Punkt Urbact zachęca do udziału w dniu informacyjnym. Mają Państwo do wyboru kilka ustalonych spotkań informacyjnych (m.in. w Warszawie czy Poznaniu), w zależności od Państwa możliwości.


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.