Lato 2019

Wsparcie z programów „Rozwój przedsiębiorczości i innowacji” i „Sprawy wewnętrzne” Funduszy Norweskich ruszy już jesienią tego roku!

Jesienią 2019 r. zostaną uruchomione nabory do programów „Rozwój przedsiębiorczości i innowacji" oraz „Sprawy wewnętrzne" realizowanych w ramach Funduszy Norweskich.

Wydarzenie Roczne Programu Polska-Rosja!

W dniach 18-19 czerwca 2019 roku w Kaliningradzie odbyło się Wydarzenie Roczne Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

Otwarto konkurs w Programie Edukacja realizowanym w ramach Funduszy Norweskich!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), pełniąca rolę Operatora Programu Edukacja, zaprasza do składania wniosków w trybie konkursowym.

Ruszyło wsparcie dla projektów badawczych w ramach Programu Badania finansowanego z funduszy norweskich!

Nabór wniosków w konkursach GRIEG oraz IdeaLab ogłoszony został 17 czerwca 2019 r. przez Narodowe Centrum Nauki, operatora programu „Badania", odpowiedzialnego za badania podstawowe.

Kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE to Innovate!

15 lipca (godz. 13:00 – 16:00) - Efektywność energetyczna w firmie turystycznej – dobre praktyki.

Program „Rozwój loklany”

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dla małych i średnich miast dotyczącym wdrażania Programu „Rozwój loklany".

Sprawdź na ile Twoja firma turystyczna jest cyrkularna - czy jest przygotowana na wyzwania EKO PRZYSZŁOŚCI!

Serdecznie zapraszamy do testowania narzędzia do autodiagnozy firm turystycznych pod kątem spełniania założeń Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Forum Strategii UE dla RMB - REJESTRACJA otwarta!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 10. Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego.

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.