Lato 2018

Nabór ekspertów zewnętrznych!

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Polska-Rosja 2014-2020 prowadzi nabór ekspertów zewnętrznych do oceny wniosków złożonych w pierwszym naborze.

118 złożonych wniosków!

Zakończył się pierwszy nabór wniosków w programie Polska-Rosja 2014-2020.

170 złożonych wniosków!

Zakończył się czwarty nabór wniosków w programie Interreg Europa 2014-2020.

Oferta pracy

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 poszukuje Menedżera Projektu.

Konferencja Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego

W dniach 09-10 kwietnia 2019 w Lübeck (Niemcy) odbędzie się konferencja programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014 - 2020. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Publikacje w bazie konkurencyjności

Ze względu na problemy techniczne z bazą konkurencyjności, informujemy, że zapytania ofertowe wnioskodawców w module „Chcę dodać ogłoszenie – jestem wnioskodawcą (Zamawiającym-Wnioskodawcą)" muszą zostać opublikowane pod następującym numerem naboru wniosków: STHB.01.01.00-IP.01-00-ROS/15.

Zakończono cykl warsztatów

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Polska-Rosja przeprowadził warsztaty praktyczne z przygotowywania formularzy aplikacyjnych w generatorze wniosków dla potencjalnych beneficjentów w ramach trwającego pierwszego naboru wniosków.

Wybrano platformy projektowe!

Komitet Monitorujący Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego wybrał sześć platform projektowych do dofinansowania.

SEAPLANSPACE - Konferencja projektu

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane problematyką morskiego planowania przestrzennego i zrównoważonego zarządzania morzem na spotkanie organizowane w ramach projektu SEAPLANSPACE w dniach 18-19 października 2018r. na Uniwersytecie Gdańskim. Zarezerwuj termin!

Czas na Pomorskie

Województwo Pomorskie będzie organizatorem 10. Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w 2019 roku!

INTERMARE zaprasza do współpracy MŚP zainteresowane wystawą na Balt Military Expo 2018!

W dniach 25-27 czerwca 2018 roku w Gdańsku odbędą się targi morskie Balt Military Expo 2018. W ramach stoiska projektu, firmy będą mogły uzyskać bezpłatnie powierzchnię wystawienniczą oraz możliwość udziału w wydarzeniach towarzyszących targom

Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk zaprasza na wydarzenie aktywizujące projektu UMBRELLA

Wydarzenie pn. "Ku współpracy w obszarze Południowego Bałtyku" odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2018r. w Gdańsku. Trwa rejestracja na wydarzenie - zarezerwuj termin!

Konsultacje w sprawie przyszłości Europy

Komisja Europejska rozpoczyna skierowane do wszystkich Europejczyków internetowe konsultacje społeczne. Komisja zwraca się do nich z pytaniem, w którym kierunku ma podążać Unia Europejska.

Nowe dokumenty w programie PL-RU 2014-2020

Dla dyspozycji beneficjantów zostały udostępnione kolejne dokumenty - umowa partnerstwa i umowa z Instytucją Zarządzającą programem, a także druga część podręcznika beneficjenta. Zapoznaj się z materiałami

Rejestracja na szkolenie z generatora wniosków w programie PL-RU 2014-2020

Wspólny Sekretariat Techniczny programu PL-RU 2014-2020 zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie z generatora wniosków aplikacyjnych w pierwszym naborze. Zarezerwuj datę i zarejestruj się!

Ostatni nabór w Interreg Europa otwarty!

Do 22 czerwca 2018 wszyscy beneficjenci mogą składać wnioski aplikacyjne do programu w czterech celach tematycznych: Badania i Innowacje, Konkurencyjność MŚP, Gospodarka niskoemisyjna oraz Efektywność zasobów i środowiskowa. Zachęcamy zainteresowanych do aplikowania lub dołączania się do istniejących partnerstw.

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.