Zima 2019

Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat bałtycki!

deposit_photo

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP ogłasza międzynarodowy konkurs na plakat towarzyszący 10. dorocznemu Forum Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego, które odbędzie się w Gdańsku w dniach 12-13 czerwca 2019 r.

W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku 18-35 lat, które są obywatelami państw uczestniczących w Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego (Dania, Estonia, Finlandia, Niemcy, Łotwa, Litwa, Polska, Szwecja) oraz Norwegia.

Prace konkursowe powinny dotyczyć tematów 10. dorocznego Forum Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku i zawierać sformułowanie: "10th Annual Forum of the EU Strategy for the Baltic Sea Region, Gdańsk, Poland, 12-13 June 2019". Opcjonalnie prace konkursowe mogą zawierać również hasło wydarzenia "Reduce, Reuse, Rethink", które znajduje się na logotypie Forum.

Organizator konkursu ustanowił następujące nagrody dla laureatów i maksymalnie 7 wyróżnień:

Nagrody finansowe dla laureatów konkursu:
I nagroda - 2000 EUR

II nagroda - 1000 EUR

III nagroda - 500 EUR

Wystawa plakatów laureatów konkursu i wyróżnień odbędzie się podczas Forum w Gdańsku.
Publikacja plakatów przez laureatów konkursu i wyróżnień na stronie internetowej EUSBSR.
Ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień odbędzie się podczas 10. dorocznego Forum Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku w dniach 12 lub 13 czerwca 2019 r. Organizator pokryje koszty podróży (do i z Polski oraz na terytorium Polski) laureatów i laureatów wyróżnień oraz koszty zakwaterowania.   

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Więcej informacji na https://www.gov.pl/web/diplomacy/baltic-poster-contest-2019.

Prace konkursowe należy nadsyłać do 6 maja 2019 r. na adres e-mail: ddpk.sekretariat@msz.gov.pl.

Zapraszamy do udziału!

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.