Zima 2019

Wydarzenie Roczne Programu Polska-Rosja 2014-2020

PL-RU

W imieniu Instytucji Zarządzającej serdecznie zapraszamy na Wydarzenie Roczne Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 pt. „Full speed ahead!", które odbędzie się dn. 9 października 2018 r. w Mikołajkach.

Wydarzenie Roczne będzie stanowić okazję do przedstawienia stanu realizacji Programu na pograniczu polsko-rosyjskim. W części konferencyjnej zaprezentujemy  Duże Projekty Infrastrukturalne, wyłonione w trybie pozakonkursowym oraz podsumujemy przebieg pierwszego naboru wniosków w Programie. Zaplanowaliśmy również panel dyskusyjny z udziałem beneficjentów na temat ich doświadczeń związanych z tworzeniem partnerstw w Programach Litwa-Polska-Rosja 2007-2013 oraz Polska-Rosja 2014-2020.

Po zakończeniu obrad uczestnicy Wydarzenia będą mogli nawiązać kontakty i wymienić doświadczenia podczas sesji networkingowej, która odbędzie się na pokładzie statku wycieczkowego, odbywającego rejs po Jeziorze Mikołajskim. Udział w sesji umożliwi lepsze poznanie się uczestników, w tym wnioskodawców, którzy będą wspólnie realizowali projekty.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o dokonanie rejestracji w terminie do dnia 24 września 2018 r. przez stronę internetową Programu. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do rejestracji pod linkiem: 

www.plru.eu/en/rejestracja-na-wydarzenie

Agenda wydarzenia do pobrania:

Agenda wydarzenia PL (plik w formacie pdf; rozmiar: 355 KB)

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.