Zima 2019

Wydarzenia w Polska-Rosja

Fot. ©Depositphotos/.shock

Seminarium informacyjne Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 odbędzie się 22 czerwca 2017 r. w Gdańsku. Zapraszamy do pobrania agendy oraz rejestracji na spotkanie. Termin rejestracji na Forum Poszukiwania Partnerów, które odbędzie się 13 czerwca br. w Olsztynie, został wydłużony do 6 czerwca br.

 

Seminarium informacyjne Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020

Spotkanie odbędzie się 22 czerwca 2017 roku w godzinach 10:30-13:30, w sali im. L. Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku (ul. Okopowa 21/27).

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną główne założenia programu oraz zasady obowiązujące przy aplikowaniu podczas zbliżającego się naboru (lipiec-październik 2017 roku). W seminarium uczestniczyć mogą przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, środowisk społeczno-gospodarczych, organizacji pozarządowych oraz środowisk akademickich.

Dodatkowych informacji udziela pracownik Regionalnego Punktu Kontaktowego EWT/EIS, zlokalizowanego w Departamencie Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (Pan Paweł Zawadzki, tel. 58 32 68 825, p.zawadzki@pomorskie.eu).

Zaproszenie Marszałka

Agenda spotkania

Rejestracja na spotkanie* (do końca 20 czerwca br.)

*(w okienku - akronim projektu, proszę wpisać adres Państwa instytucji)

 

Forum Poszukiwania Partnerów

Instytucja Zarządzająca i Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 organizują Forum Poszukiwania Partnerów, które odbędzie się w dn. 13 czerwca 2017 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie. Celem Forum jest zaprezentowanie głównych założeń Programu, zasad obowiązujących przy aplikowaniu podczas pierwszego naboru oraz stworzenie możliwości nawiązania kontaktów przez instytucje zainteresowane współpracą.

Beneficjentami Programu mogą być polskie i rosyjskiej instytucje o charakterze publicznym, m.in. takie jak stowarzyszenia, instytucje szkolnictwa wyższego, a także jednostki samorządu terytorialnego, pragnące realizować projekt we współpracy transgranicznej, mieszczący się w zakresie tematycznym priorytetów Programu (dziedzictwo kulturowe, ochrona środowiska, dostępność oraz bezpieczeństwo granicy).

Warunkiem uczestnictwa w Forum jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz ewentualnie formularza z pomysłem na projekt do dn. 06.06.2017 r. na adres e-mailowy: katarzyna.wantoch-rekowska@plru.eu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości udziału w forum decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wydarzeniem można kontaktować się za pomocą e-maila: katarzyna.wantoch-rekowska@plru.eu lub tel.: 89 722 81 56.

Wstępna agenda w języku polskim

Wstępna agenda w języku angielskim

Formularz rejestracyjny

Formularz pomysłu projektowego

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.