Jesień 2019

Wybrano pierwsze projekty w Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020

$image_alt

W dniach 26-27 kwietnia 2016r. w Kalmarze (Szwecja) odbyło się drugie spotkanie Komitetu Monitorującego program Interreg Południowy Bałtyk. Znamy ostateczne wyniki naboru.

W wyniku głosowania Komitetu Monitorującego wybrano 10 z 27 zgłoszonych w naborze projektów. Zatwierdzone przez Komitet Monitorujący projekty wyczetpują budżet programu na kwotę 11.4 mln EUR, co stanowi 15% alokacji dostępnej w programie. Poniżej lista wybranych projektów:

1 Clean Tech International  Establishing an international Cleantech Cooperation Structure in the South Baltic Region 
2 InnoAquaTech Cross-border development and transfer of innovative and sustainable aquaculture technologies in the South Baltic area 
3 CATCH Coastal Angling Tourism  -  a development chance for the South Baltic Region
4 Attractive Hardwoods  Best practise in tourism development, marketing and sustainable management of Attractive Hardwoods
5 Fish markets  Small coastal fishery and its heritage as significant potential for tourism destination development
6 SBOIL South Baltic OIL spill response through clean-up with biogenic oil binders
7 LCL  Low Carbon Logistics
8 BBVET Boosting Business Integration through joint VET Education
9 CaSYPoT Capacity Building for Strategic Youth Policy and Transnational Cooperation
10 Let's do it  South Baltic Initiatives to stop climate change

 

Wybranym projektom gratulujemy!

W ciągu najbliższych dni Sekretariat programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 przekaże informacje o wszystkich projektach. Projekty, które nie zostały wybrane w pierwszym naborze, również będą mogły zapoznać się z oceną przygotowaną przez ekspertów.

Projekty, które będą chciały aplikować z pomysłem ponownie (w kolejnych naborach), będą mogły skorzystać z porady Regionalnych Punktów Kontaktowych oraz Wspólnego Sekretariatu programu.

 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.