Zima 2019

Wszyscy zjadamy plastik!

baner_cirtoinno

Zachęcamy to przeczytania wywiadu z dr M. Drewnowską, który został przeprowadzony w ramach projektu Cirtoinno.

 

Link do wywiadu: https://cirtoinno.eu/pl/wszyscy-zjadamy-plastik/

Materiał powstał dzięki spotkaniu z Panią dr. Małgorzatą Drewnowską zorganizowanym w ramach realizowanego przez ARP projektu CIRTOINNO, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Celem projektu jest wzrost innowacyjności firm turystycznych z obszaru niebieskiej i zielonej gospodarki Południowego Bałtyku poprzez wykorzystanie wybranych elementów gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w oferowanych przez nie usługach i produktach, a także w przyjętych modelach biznesowych.

W ramach międzynarodowego projektu FanpLESStic-sea, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020, pomorscy partnerzy: Spółka Gdańskie Wody wraz z Gdańską Infrastrukturą Wodociągowo – Kanalizacyjną realizują działania mające na celu zmniejszenie ilości mikroplastiku w wodach Morza Bałtyckiego.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.