Jesień 2019

Warsztaty: Zintegrowany rozwój miast w praktyce

$image_alt

Zapraszamy Państwa do udziału w seminarium organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Urbact pt. "Zintegrowany rozwój miast w praktyce - Program Urbact III, Agenda Miejska UE, Partnerska inicjatywa miast". Warsztaty odbędą się w dniach 8-9 grudnia 2016 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju w Warszawie.

Głównym celem seminarium jest integracja działań i efektów różnych programów oraz inicjatyw rozwijanych na poziomie europejskim oraz krajowym nakierowanych na zintegrowany rozwój obszarów miejskich, takich jak Partnerstwa Agendy Miejskiej UE, program URBACT III, Sieć Urban Development Network (UDN), czy inicjatywa Urban Innovative Actions (UIA), a na poziomie krajowym działań planowanych w ramach projektu Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, w której problematyka rozwoju miast zajmuje ważne miejsce.

Seminarium będzie miało charakter warsztatowy i skierowane jest do wszystkich zainteresowanych miast, głównie do miast średniej wielkości. Na spotkaniu omawiane będą założenia niektórych narzędzi proponowanych w projekcie Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju dedykowanych miastom, w szczególności Partnerskiej Inicjatywy Miast, oraz nowe partnerstwa Agendy Miejskiej UE, w kontekście identyfikacji krajowych priorytetów i możliwości podjęcia współpracy na poziomie krajowym. Będziemy także dzielić się doświadczeniami z programu URBACT z zakresu współpracy międzysamorządowej na poziomie krajowym.

Agenda spotkania oraz rejestracja jest dostępna na stronie.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.