Jesień 2019

Warsztaty z logiki interwencji w Interreg Południowy Bałtyk

Zachęcamy do udziału w kolejnej odsłonie warsztatów z logiki interwencji w programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Rejestracja uczestników trwa!!

 

W dniu 1 grudnia 2017r. odbędą się regionalne warsztaty dedykowane programowi Interrg Południowy Bałtyk. Spotkanie odbędzie się w Oliwia Business Center w Gdańsku. Czas trwania warsztatów: 9:00-14:00. Do pobrania agenda spotkania:

 

 

Pakiet szkoleniowy – jaką wiedzę pozyskają beneficjenci warsztatów?

Warsztaty organizowane przez Pomorski Punkt Kontaktowy Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 mają na celu przygotowanie beneficjentów do efektywnego aplikowania o środki programu.
Niezbędną wiedzą podczas wypełniania wniosku o dofinansowanie jest znajomość wszystkich dokumentów programowych, umiejętność poruszania się po dokumentach w celu ustalenia swoich możliwości i rozwiązań, a także zrozumienie matrycy logicznej programu.

Logika interwencji (tzw. matryca logiczna) to główny temat, którym będziemy zajmować się podczas naszych warsztatów. Pokażemy zmiany w podejściu do programu i projektów w odniesieniu do zasad obowiązujących w trakcie okresu programowania 2007-2013. Ponadto pokażemy, jak budować projekty w oparciu o podręcznik beneficjenta i wymagania programu w zakresie celów, produktów i rezultatów. W programie, oprócz sesji teoretycznych, zaplanowane są również ćwiczenia praktyczne.
Nasze szkolenie opiera się na szkoleniach organizowanych dla instytucji programowych przez INTERACT, a także na zapisach programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 oraz własnych doświadczeń pomorskich.

Grupa docelowa – dla kogo warsztaty?:

  • Beneficjenci zainteresowani aplikowaniem o środki dostępne w programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 na realizację projektu międzynarodowego w 5. lub 6. naborze regularnym. Beneficjenci zgłaszający się na warsztaty powinni mieć podstawową wiedzę o programie i reprezentować instytucję/podmiot kwalifikowalny w programie.
  • Beneficjenci pomorscy naboru Seed Money Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020

Jednocześnie informujemy, że pierwszeństwo w zapisach na warsztaty mają beneficjenci, którzy nie korzystali dotychczas z możliwości uczestniczenia w warsztatach z lokigi interwencji.

 

Wszystkich beneficjentów zainteresowanych aplikowaniem w programie zapraszamy!

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.