Zima 2019

Inkubator Starter pełen pomysłów - logika interwencji

$image_alt

W dniu 1 grudnia 2016r. odbyły się regionalne warsztaty dedykowane programowi Interrg Południowy Bałtyk. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami ze spotkania

Program szkoleniowy – jaką wiedzę pozyskali beneficjenci warsztatów?

Warsztaty organizowane przez Pomorski Punkt Kontaktowy Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 miały na celu przygotowanie beneficjentów do efektywnego aplikowania o środki programu.
Niezbędną wiedzą podczas wypełniania wniosku o dofinansowanie jest znajomość wszystkich dokumentów programowych, umiejętność poruszania się po dokumentach w celu ustalenia swoich możliwości i rozwiązań, a także zrozumienie matrycy logicznej programu.

Logika interwencji (tzw. matryca logiczna) to główny temat, którym zajmowaliśmy się podczas naszych warsztatów. Pokazaliśmy zmiany w podejściu do programu i projektów w odniesieniu do zasad obowiązujących w trakcie okresu programowania 2007-2013. Pokazaliśmy jak budować projekty w oparciu o podręcznik beneficjenta i wymagania programu w zakresie celów, produktów i rezultatów. W programie, oprócz sesji teoretycznych, zaplanowane były również ćwiczenia praktyczne.
Nasze szkolenie opierało się na szkoleniach organizowanych dla instytucji programowych przez INTERACT, a także zapisach programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 oraz własnych doświadczeń pomorskich.

Wszystkim beneficjentom dziękujemy za udział w warsztatach!

 

Regionalny Punkt Kontaktowy - Pomorskie
Projekt współfinansowany ze środków pomocy technicznej programu Interreg Południowy Bałtyk na lata 2014-2020

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.