Jesień 2019

VII Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego

$image_alt

7 edycja dorocznego forum strategii bałtyckiej odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2016 r. w szwedzkim Sztokholmie. Rejestracja na wydarzenie potrwa do 30 września br.

Tegorocznego forum SUERMB jest organizowane przez Szwecję i Nordycką Radę Ministrów, przy współpracy z Komisją Europejską.

Głównym obszarem tematycznym konferencji będzie przyszłość Regionu Morza Bałtyckiego i jego oczekiwana wizja 2030.

Agenda spotkania jest dostępna tutaj.

Rejestracja na forum będzie otwarta do 30 września br.

Więcej informacji o forum można znaleźć na dedykowanej stronie.

Podczas pierwszego dnia forum (8.11) odbędzie się również XVIII posiedzenie Bałtyckiego Forum Rozwoju, szczegóły znajdziecie Państwo tutaj.

Drugiego dnia forum (9.11) będą miały miejsce warsztaty projektów klastrowych w tematyce niebieskiego wzrostu. Warsztaty są organizowane przez Sekratrariat Programu Region Morza Bałtyckiego 2014-2020, który przygotowuje się do przeprowadzenia naboru na projekty klastrowe. Więcej o wydarzeniu można przeczytać tutaj.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.