Jesień 2019

Trzeci nabór w Interreg Europa już marcu

Fot. ©Depositphotos/alphaspirit

Najbliższy nabór w Programie Interreg Europa 2014-2020 będzie otwarty między 1 marca a 30 czerwca 2017 r. Już teraz zachęcamy do pracy nad aplikacją projektową.

Komitet Monitorujący Program Interreg Europa 2014-2020 podczas ostatniego spotkania zdecydował o terminarzu III naboru w programie. Wnioski aplikacyjne można składać od 1 marca do 30 czerwca 2017 r.

Podręcznik beneficjenta po ostatnich zmianach (z grudnia 2016 r.) jest dostępny na stronie. Resztę pakietu aplikacyjnego można pobrać tutaj.

Potencjalni aplikanci mogą skorzystać z narzędzia do samooceny, który analizuje wpisywanie się idei projektowej w Program Interreg Europa 2014-2020.

Już teraz zapraszamy do skorzystania z możliwości wstawienia propozycji projektowej na platformę, która ułatwi Państwu znalezienie partnerów do projektu.

Informacje o wynikach poprzednich dwóch naborów możecie Państwo znaleźć tutaj.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.