Zima 2019

Sprawdź na ile Twoja firma turystyczna jest cyrkularna - czy jest przygotowana na wyzwania EKO PRZYSZŁOŚCI!

test_goz

Serdecznie zapraszamy do testowania narzędzia do autodiagnozy firm turystycznych pod kątem spełniania założeń Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

TEST – GOZ w firmie jest narzędziem edukacyjnym, które ma na celu wsparcie firmy w autodiagnozie ich potencjału w zakresie Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Wypełnienie ankiety dotyczącej stosowanych praktyk biznesowych, podejścia do ekologii, zarządzania zasobami oraz sposobu wyboru dostawców pozwoli zidentyfikować miejsce, jakie firma zajmuje na drodze ku gospodarce obiegu zamkniętego: ze stopnia „linearnego" do GOZ 2.0. Wynik TESTU GOZ wskazuje, jaki kierunek na danym poziomie byłby właściwy dla firmy turystycznej, takiej jak Hotel, Spa oraz restauracja. Narzędzie służy identyfikacji jak wygląda proces GOZ dla każdej z tych branż. Uzyskane rekomendacje pozwolą zidentyfikować obszary, gdzie możliwe jest rozwój i wdrożenie nowych rozwiązań.

Link do TESTU: https://cirtoinno.eu/self-assesement-tool-ce-in-tourism-business/

Więcej o projekcie na cirtoinno.eu. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.