Jesień 2019

Spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE, czyli cyrkularne innowacje w firmie

Cirtoinno_logo

ENERGIA ODNAWIALNA - dobre praktyki – bezpłatne spotkanie 14 stycznia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do Agencji Rozwoju Pomorza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE.

Celem spotkań z tego cyklu jest przedstawienie idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ) i przedstawienie konkretnych rozwiązań zgodnych z tą zasadą. Na najbliższym spotkaniu omówione zostaną możliwości jakie daje fotowoltaika.

Gospodarka Obiegu Zamkniętego to przyszłość, z którą należy i warto się liczyć, szczególnie realizując działania biznesowe w branży tak ściśle związanej z jakością środowiska naturalnego jak turystyka (więcej o GOZ: http://cirtoinno.eu/pl/circular-economy/).

Spotkanie skierowane jest do firm turystycznych oraz wszystkich, którym bliskie są zagadnienia zrównoważonego rozwoju, ekologii oraz gospodarki obiegu zamkniętego. Zapraszamy do spojrzenia w przyszłość – bezpieczną dla środowiska, zgodną z najnowszymi trendami biznesowymi.

Termin spotkania: 14 stycznia 2019 godzina 14:00 - 16:00

Program spotkania

Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza, Al. Grunwaldzka 472D, Budynek Olivia Six, 12 piętro w Sali 12.13.

Więcej informacji udziela: Pani Anna Bochyńska, tel. 58 32 33 160; anna.bochynska@arp.gda.pl

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie cirtoinno.eu.

 

Projekt CIRTOINNO jest współfinansowany z Europejskiego Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Celem jest wzrost innowacyjności firm turystycznych z obszaru niebieskiej i zielonej gospodarki Południowego Bałtyku poprzez wykorzystanie wybranych elementów gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w oferowanych przez nie usługach i produktach, a także w przyjętych modelach biznesowych. 


 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.