Jesień 2019

Spotkanie po pierwszym etapie

$image_alt

Spotkanie informacyjne dla pomorskich partnerów w projektach 2. etapu w drugim naborze Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020, odbyło się 26 października br. w Olivia Business Centre.

W ostatnią środę października br. odbyło się cykliczne spotkanie z pomorskimi instytucjami, które są partnerami w projektach zatwierdzonych do następnego etapu naboru. Te spotkanie dotyczyło II naboru w Programie Region Morza Bałtyckiego (RMB) 2014-2020. Podczas spotkania podsumowano 1. etap naboru oraz wskazano niezbędne kroki do podjęcia podczas 2. etapu.

13 i 14 września br. Komitet Monitorujący zatwierdził 75 koncepcji projektowych, które zostały zaproszone do złożenia pełnej aplikacji projektowej w 2. etapie naboru. W tym gronie jest 27 projektów, w których jest 46 pomorskich partnerów, a dwa projekty są liderowane przez pomorskie instytucje.

Pełne aplikacje projektowe muszą być złożone do 17 stycznia 2017 r., a wyboru projektów do realizacji dokona Komitet Monitorujący na spotkaniu w maju 2017 r.

Prezentacje ze spotkania:

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.