Zima 2019

Spotkanie koordynatorów platform

logo_RMB

W połowie października w Rydze odbyło się spotkanie koordynatorów platform projektowych wybranych do dofinansowania w ramach Programu Region Morza Bałtyckiego z koordynatorami Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego i pracownikami Instytucji Zarządzającej oraz Wspólnego Sekretariatu Technicznego.

Platformy są nowym instrumentem finansowania w regionie Morza Bałtyckiego Interreg, aby w większym stopniu wykorzystać wyniki pojedynczego projektu. Celem spotkania było wymienienie się oczekiwaniami względem platform oraz przedstawienie sposobu podejścia do ich realizacji. Pomorskie podmioty są rezprezentowane przez Uniwersytet Gdański, który bierze udział w realizacji platformy Blue Platform oraz Politechnikę Gdańską, która jest partnerem w platformie BSR Water.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że do 31.01.2019 r. trwa II nabór wniosków na platformy projektowe w programie Region Morza Bałtyckiego. Więcej informacji jest dostępnych pod adresem: https://www.interreg-baltic.eu/apply-for-funds/project-platform-calls/second-call-for-project-platform-applications.html.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.