Zima 2019

SL2014 w programie Interreg Południowy Bałtyk - szkolenie

Fot. ©Depositphotos/pressmaster

W dniu 13 grudnia 2016 r. odbędzie się szkolenie dedykowane beneficjentom programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Zapisy na wydarzenie otwarte

 

>>> Rejestracja na wydarzenie<<<

  • Data: 13 grudnia 2016 r.
  • Miejsce spotkania: Sala Herbowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego
  • Godziny szkolenia: 9:00 - 15:00

Grupa docelowa szkolenia

Szkolenie jest skierowane do beneficjentów programu Interreg Południowy Bałtyk, których wnioski o dofinansowanie zostały zatwierdzone w następujących naborach: 1 nabór regularny, nabór Seed Money, 2 nabór regularny. Na spotkaniu powinny pojawić sie osoby, które będą wprowadzały raporty półroczne/rozliczeniowe w programie informatycznym  SL2014.

Cel szkolenia

Przeszkolenie w zakresie programu informatycznego SL2014. Zapoznanie się z funkcjonalnościami i rozwiązaniami technologicznymi programu. Nauka przygotowywania raportu i wniosku (częściowego) o płatność. Budowa podręcznika beneficjenta dla użytkowników SL2014. Sesja pytań i odpowiedzi.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.