Zima 2019

Seminarium informacyjne RMB

$image_alt

Spotkanie dotyczące II naboru do Regionu Morza Bałtyckiego odbędzie się 20 kwietnia br. w Warszawie.

Organizatorem seminarium informacyjnego Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 jest Krajowy Punkt Kontaktowy RMB, działający w ramach Ministerstwa Rozwoju. Spotkanie poświęcone 2. naborze w programie odbędzie się 20 kwietnia 2016 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju.

Podczas spotkania zostaną wyjaśnione zasady udziału w transnarodowych projektach, zakres tematyczny oferowanego wsparcia i warunki składania wniosków. Zostaną omówione koszty możliwe do poniesienia w ramach realizacji projektu, a także wsparcie dla projektów flagowych Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego ze strony koordynatorów strategii. Po spotkaniu możliwe będą konsultacje na temat oferty programu z punktem kontaktowym oraz rozliczania kosztów z kontrolerem krajowym.

W trakcie spotkania swoje doświadczenia z I naboru zaprezentują przedstawiciele instytucji będących partnerami w projektach, które zostały zatwierdzone w listopadzie 2015 r.

Agenda spotkania

Rejestracja na seminarium

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.