Zima 2019

Seminarium Informacyjne Europy Środkowej

$image_alt

Spotkanie nt. 2 naboru w Programie Interreg Europa Środkowa odbędzie się 16 maja br. w Warszawie.

Drugi nabór wniosków w programie Interreg Europa Środkowa zostanie otwarty w drugiej połowie kwietnia br. i potrwa dwa miesiące. Ze wsparcia programu mogą korzystać instytucje publiczne i prywatne posiadające osobowość prawną.

Spotkanie odbędzie się 16 maja 2016 r., w sali kinowej Ministerstwa Rozwoju, przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie.

Podczas spotkania zostaną wyjaśnione zasady udziału w projektach, zakres tematyczny programu i warunki składania wniosków. Zostaną omówione typy wydatków refundowanych ze środków programu oraz zasady ponoszenia i dokumentowania kosztów. W trakcie seminarium będzie można zadać pytania na temat oferty programu przedstawicielom Wspólnego Sekretariatu, punktu kontaktowego w Ministerstwie Rozwoju oraz kontrolera krajowego – Centrum Projektów Europejskich.

Polscy partnerzy projektów transnarodowych podzielą się doświadczeniami z udziału w poprzedniej edycji programu i w pierwszym konkursie Interreg Europa Środkowa. Udzielą praktycznych porad zarówno z perspektywy wnioskodawcy wiodącego, jak i partnera projektu.

Agenda spotkania

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.