Jesień 2019

SEAPLANSPACE - Konferencja projektu

Projekt SEAPLANSPACE
Fot. Projekt SEAPLANSPACE

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane problematyką morskiego planowania przestrzennego i zrównoważonego zarządzania morzem na spotkanie organizowane w ramach projektu SEAPLANSPACE w dniach 18-19 października 2018r. na Uniwersytecie Gdańskim. Zarezerwuj termin!

Informacja o Projekcie SEAPLANSPACE:

Celem Projektu SEAPLANSPACE realizowanego przez Uniwersytet Gdański, lidera Projektu, we współpracy z partnerami z Danii, Litwy, Niemiec i Szwecji, jest wzmocnienie kompetencji osób zatrudnionych w administracji, w tym w administracji morskiej, sektorze prywatnym oraz absolwentów i studentów uczelni wyższych w zakresie morskiego planowania przestrzennego i zrównoważonego zarządzania morzem.

Okres realizacji Projektu: 02.01.2018 r. - 31.12.2020 r.

Informacja o Pierwszym Wspólnym Spotkaniu w ramach Projektu SEAPLANSPACE:

Na spotkaniu zostaną przedstawione cele oraz zadania realizowane w Projekcie SEAPLANSPACE, w tym w szczególności informacja o szkoleniach skierowanych do osób zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem wiedzy o morskim planowaniu przestrzennym i zrównoważonym zarządzaniu morzem, w tym w szczególności do osób zatrudnionych w organach administracji, samorządu terytorialnego, przedsiębiorców i studentów.

Termin i miejsce spotkania:

Pierwsze Wspólne Spotkanie w ramach Projektu SEAPLANSPACE odbędzie się w dniach 18-19 października 2018 r. w Uniwersytecie Gdańskim, na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie, ul. Armii Krajowej 119/121.

Pierwszy dzień spotkania jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób. Dzień drugi  - spotkanie partnerów projektu.

Rejestracja:

Rejestracja osób zainteresowanych udziałem w Pierwszym Wspólnym Spotkaniu w ramach Projektu SEAPLANSPACE możliwa jest na stronie internetowej pod adresem:

http://bit.ly/SeaplanspaceJointMeeting

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.