Jesień 2019

Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje - inauguracja Funduszy Norweskich w PARP

EEA_logo

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału konferencji inaugurującej Program „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje" w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

 

PARP jest operatorem programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje", którego celem jest wzmocnienie konkurencyjności polskich przedsiębiorstw poprzez wsparcie w opracowaniu i wdrażaniu innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług. Budżet programu to 100 mln euro, z których 85 mln euro stanowią środki Norweskiego Mechanizmu Finansowego. O dofinansowanie będą mogły ubiegać się mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa.

Program obejmuje wsparcie projektów z trzech obszarów tematycznych:

  • technologii przyjaznych środowisku;
  • innowacji w obszarze wód śródlądowych lub morskich;
  • technologii poprawiających jakość życia.

Ponadto w ramach Schematu małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet wsparcie otrzymają projekty dotyczące jednego z wyżej wymienionych obszarów realizowane przez przedsiębiorstwa w których kobiety są właścicielami lub mają decydujący wpływ na zarządzanie przedsiębiorstwem.

 

Konferencja odbędzie się 30 października br. w Warszawie (The Heart w Warsaw Spire, pl. Europejski 1).

Program oraz formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.