Zima 2019

Rejestracja na Konferencję Bałtycką

$image_alt
Fot. pl.wikipedia.org

Konferencja "INTERREG changes the Baltic Sea Region. Stories that inspire" odbędzie się w dniach 23-24 maja 2016 r. w Europejskim Centrum Solidarności.

Ministerstwo Rozwoju - we współpracy z  programami INTERREG: Południowy Bałtyk, Region Morza Bałtyckiego i Centralny Bałtyk oraz INTERACT'em - organizują konferencję w ramach Polskiej Prezydencji w Radzie Państw Morza Bałtyckiego. Spotkanie odbędzie się 23-24 maja 2016 r. w Europejskim Centrum Solidarności  w Gdańsku.

Założeniem konferencji jest przedstawienie roli  programów INTERREG w rozwoju obszaru Morza Bałtyckiego. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, jak współpraca międzynarodowa pomaga mieszkańcom regionu wspólnie podejmować nowe wyzwania i rozwiązywać problemy, zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim. W pierwszym dniu dostępne będzie symultaniczne tłumaczenie angielsko-polskie. 

W pierwszym dniu spotkania (23 maj) zaplanowano, między innymi:

  • panele tematyczne z udziałem ekspertów i beneficjentów projektów z dziedziny środowiska, transportu, innowacji i przedsiębiorczości;
  • indywidualne rozmowy uczestników z ekspertami i działania ułatwiające spotkanie partnerów do przyszłych projektów.

Rejestracja na pierwszy dzień konferencji

W drugim dniu spotkania (24 maj) zaplanowano:

  • część I – sesję szkoleniową  o tym jak przygotować dobry projekt INTERREG
  • część II – wizyta w miejscach realizacji projektów INTERREG na terenie Gdańska
  • część III – sesja programu INTERREG Południowy Bałtyk

Rejestracja na drugi dzień konferencji 

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość nieodpłatnego zwiedzenia ekspozycji Europejskiego Centrum Solidarności.

Wstępny program spotkania

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.