Lato 2019

Rejestracja na Forum EUSBSR w Tallinie

EUSBSR Annual Forum 2018
EUSBSR Annual Forum 2018

Przypominamy, że trwa rejestracja na coroczną konferencję Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Tallinie (Estonia). Tematem przewodnim Forum będzie Polityka Spójności 2020+

W polu zainteresowania przedstawicieli rządów, Komisji i Parlamentu Europejskiego, władz samorządowych, regionalnych i lokalnych, organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, uczelni i biznesu znajdują się zarówno szerokie wątki polityczne, jak również specjalistyczne debaty nt. poprawy współpracy nad Bałtykiem w wybranych obszarach.

Głównym tematem tegorocznego Forum będzie region Morza Bałtyckiego po roku 2020 – jak usprawnić wdrażanie Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego w kontekście przyszłej polityki spójności. Organizatorzy chcą się także skoncentrować na wymiarze cyfrowym i środowisku morskim. Podczas tegorocznego Forum przewiduje się ok. 700 uczestników.

Podczas Forum planowane są trzy sesje plenarne: dot. polityki spójności i SUERMB po 2020 r., rozwoju potencjału cyfrowego regionu i ochrony ekosystemu Bałtyku, a także ponad 20 seminariów. Na uczestników Forum czeka także Networking Village i Speakers' Corner, gdzie będzie można w szczegółach zapoznać się z działaniami w ramach Strategii UE dla RMB, znaleźć potencjalnych partnerów projektowych, skonsultować z Koordynatorami Obszarów Tematycznych SUERMB.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.