Jesień 2019

Regionalne seminaria informacyjne programów Interreg

$image_alt

16 i 17 listopada br. odbędą się dwa spotkania informacyjne Programów Interreg 2014-2020: Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa oraz Europa. Seminaria będą miały miejsce w Opolu i Zielonej Górze.

Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi Województwa Lubuskiego oraz Województwa Opolskiego organizuje "Spotkania informacyjne na temat programów współpracy transnarodowej i międzyregionalnej z udziałem Polski".

Spotkanie w Opolu odbędzie się 16 listopada br. w sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego, przy ul. Piastowskiej 14.

Agenda spotkania (Opole)

Rejestracja (Opole)

Spotkanie w Zielonej Górze odbędzie się 17 listopada br. w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego, przy ul. Podgórnej 7.

Agenda spotkania (Zielona Góra)

Rejestracja (Zielona Góra)

Do udziału w bezpłatnym spotkaniu władze regionalne Lubuskiego i Opolszczyzny serdecznie zapraszają instytucje z innych województw (JST wszystkich szczebli, uczelnie, w tym prywatne, agencje rozwoju, klastry, organizacje pozarządowe, fundacje, podmioty prywatne oraz innych zainteresowanych).

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.