Jesień 2019

QUIZ i nowe Q&A w Polska-Rosja

Z okazji Dnia Europejskiej Współpracy (21 września br.) Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 przygotował quiz wiedzy o Programie Polska-Rosja 2014-2020 oraz Unii Europejskiej. Jednocześnie możecie Państwo zapoznać się z czwartą pulą "Pytań i odpowiedzi" przygotowaną przez sekretariat programu w Olsztynie.

QUIZ

Głównym celem Dnia Europejskiej Współpracy jest pokazanie osiągnięć europejskich regionów i państw współpracujących ponad granicami narodowymi. 

Quiz został przygotowany w języku angielskim i składa się z 12 pytań. W każdym pytaniu tylko jedna z trzech odpowiedzi jest poprawna. Informacje, które pomogą w rozwiązaniu quizu, można znaleźć na stronie internetowej programu, w szczególności w zakładce „O PROGRAMIE".

Swoją wiedzę o UE i Programie PL-RU będzie można sprawdzić do 02.10.2017 r. Szczegółowe zasady udziału w quizie zostały opisane w regulaminie zamieszczonym pod artykułem.

Dla osób, które otrzymają największą ilość punktów przewidziane są nagrody. Wręczenie nagród nastąpi podczas dnia otwartego Wspólnego Sekretariatu Technicznego, który odbędzie się 05.10.2017 r. w siedzibie WST przy ulicy Głowackiego 14 w Olsztynie.

Link do quizu

Regulamin Quizu

Q&A

Najnowsze Q&A i cały pakiet "Pytań i odpowiedzi" jest dostępny tutaj.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.