Zima 2019

Program Polska-Rosja 2014-2020 został uzgodniony

$image_alt

Komitet Programujący na posiedzeniu 12 kwietnia br. uzgodnił treść Dokumentu Programowego. Konsultacje publiczne będą otwarte od 6 maja 2016r.

12 kwietnia w Warszawie odbyło się posiedzenie polsko-rosyjskiego Wspólnego Komitetu Programującego, podczas którego uzgodniona została treść Programu. W Komitecie zasiadają przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, polskich województw: podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, euroregionów Bałtyk i Niemen, a także przedstawiciele rosyjskich władz centralnych i Obwodu Kaliningradzkiego. Z głosem doradczym w spotkaniu udział wziął przedstawiciel Komisji Europejskiej.

Od 6 maja projekt Dokumentu Programowego oraz strategicznej oceny oddziaływania programu na środowisko, zostaną poddane konsultacjom publicznym w formie online. Zachęcamy do udziału w konsultacjach.

Po uwzględnieniu zgłoszonych w procesie konsultacji uwag, Program Polska-Rosja zostanie przesłany do Komisji Europejskiej do zatwierdzenia. Rozpoczęcie pierwszego naboru wniosków do programu przewiduje się na 2017 r.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.