Jesień 2019

Program Kultura - spotkanie dotyczące nawiązywania partnerstw

EEA_logo

Zapraszamy na spotkanie, którego celem będzie nawiązanie nowego partnerstwa lub pogłębienie już istniejącej współpracy w projektach planowanych w ramach Działania I Zarządzanie dziedzictwem kulturowym w ramach środków norweskich.

 

Działanie I Zarządzanie dziedzictwem kulturowym obejmuje zarówno komponent inwestycyjny, jak i część miękką dotyczącą oferty kulturalnej i edukacyjnej, a także szkoleń związanych z zakresem projektu.  Partnerstwo może obejmować zarówno część inwestycyjną, jak i miękką dla projektów w Działaniu I.

Osoby zakwalifikowane do udziału w spotkaniu będą mogły poznać lub ponownie spotkać się z partnerami z Państw Darczyńców i wspólnie omówić szczegóły projektu. Osoby zgłaszające się na spotkanie, muszą posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym prowadzenie swobodnej dyskusji nt. zakresu realizowanych w instytucji zadań/projektów, a także posiadać wiedzę nt. planowanego projektu i roli partnera.

Spotkanie zaplanowane zostało na 26 listopada br. w Warszawie w godzinach 12.30 – 16.00. Zastrzegamy, że godziny spotkania mogą jeszcze ulec zmianie.

Wypełniony w języku angielskim formularz prosimy przesyłać do 31 października 2019 r. na adres msuchecka@mkidn.gov.pl.

Prosimy o zgłaszanie po jednej osobie z jednej instytucji. Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się.

Szczegółowe informacje o terminie i miejscu spotkania zostaną przekazane zakwalifikowanym uczestnikom na adres e-mail podany w formularzu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wiecej informacji na stronie operatora Programu https://eogkultura.mkidn.gov.pl/pages/topics/spotkanie-dotyczace-nawiazywania-partnerstw.php

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.