Jesień 2019

Poszukiwani partnerzy do Polska-Rosja

$image_alt

Okręg Miejski Czerniachowsk poszukuje partnerów do współpracy transgranicznej w programach: Polska-Rosja 2014-2020 oraz Rosja-Litwa 2014-2020.

Partnerzy są poszukiwani do projektów z dwóch obszarów tematycznych: 1. Promocja kultury lokalnej i zachowanie dziedzictwa historycznego; 2. Ochrona środowiska, przeciwdziałanie oraz adaptacje do zmian klimatu.

W załączniku znajdziecie Państwo listę pomysłów projektowych do każdego z obszarów tematycznych, ogólną charakterystykę instytucji zgłaszającej propozycje, a także opis jej doświadczenia w projektach z poprzedniej perspektywy (w Programie Litwa-Polska-Rosja 2007-2013).

Propozycja współpracy (załącznik)

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani powyższymi propozycjami projektowymi, dane kontaktowe są wskazane w załączonym dokumencie.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.