Zima 2019

Południowy Bałtyk na Forum w Krynicy

Fot. Wspólny Sekretariat Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020

W pierwszej połowie września 2018 roku odbyło się Forum Ekonomiczne w Krynicy. Na forum nie brakowało programu współpracy transgranicznej Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020

Forum ekonomiczne odwiedziło ok 4500 gości, a także 600 dziennikarzy z 60 krajów. Przez prawie 30 lat Forum było miejscem dyskusji nad aktualną sytuacją godspodarczą regionu i Europy. Sesje plenarne były poświęcone głównie finansowaniu inwestycji i rozwiązywaniu problemów związanych z transportem, a także różnym aspekom związanym z bezpieczeństwem i perspektywami rozwoju współpracy w regionie.

W spotkaniu wzieli udział politycy, a także przedstawicie świata biznesu, nauki i kultury.

W trakcie trwającego Forum Ekonomicznego programy EWT, w tym Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 dostały szansę na przedstawienie swojej oferty dla rozwoju regionu w ramach osi, które wspiera program operacyjny, a także mogły przedstawić projekty realizowane w ramach programu.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.