Zima 2019

Podsumowanie wspólnej konferencji

$image_alt

23 lutego br. w Katowicach odbyła się wspólna konferencja Programów Interreg 2014-2020 Region Morza Bałtyckiego oraz Europa Środkowa.

Organizatorem seminarium, które miała miejsce 23 lutego 2016r. w Muzeum Śląskim w Katowicach, było Ministerstwo Rozwoju. Konferencja została uroczyście otworzona przez Podsekretarza Stanu MR Pana Adama Hamryszczaka, a w samym spotkaniu prezenterami byli pracownicy obu sekretariatów oraz praktycy programów.

W seminarium udział wzieło ponad 280 osób z Polski, Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji i Włoch. Podczas konferencji benefijenci mogli dowiedzieć się m.in. jak zostać partnerem wiodącym, jak podchodzić do tworzenia aplikacji projektowych, jakie korzyści mogą płynąć z realizacji projektów interreg, itp.

Prezentacje do pobrania

Informacja o konferencji na stronie rządowej.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.