Zima 2019

Nabory w Programie Region Morza Bałtyckiego

RMB_logo

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem naborów w Programie Interreg Region Morza Bałtyckiego.

 

Do 27 lutego 2020 roku w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego trwa drugi nabór wniosków na fazę rozszerzenia. W naborze mogą brać udział tylko partnerzy reprezentujący projekty już realizowane.

Wspólny sekretariat programu jest w kontakcie z partnerami wiodącymi takich projektów, zainteresowanym partnerom udziela konsultacji, które są obowiązkowe przed złożeniem wniosku w systemie Bamos.

Więcej informacji o zasadach naboru można znaleźć na stronie programu https://www.interreg-baltic.eu/secondcallforextensionstageapplications.html

 

Od 5 listopada do 9 grudnia 2019r. trwać będzie drugi nabór na projekty typu Seed Money. Więcej informacji można znaleźć na stronie programu https://www.interreg-baltic.eu/apply-for-funds/seed-money-calls.html.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.