Zima 2019

Fundusze Norweskie - Nabory w Programie „Badania” ogłoszone

EEA_logo

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju uruchomiło komponent badań stosowanych w Programie Badania. Ogłoszone zostały dwa konkursy: POLNOR i POLNOR CCS.

 

POLNOR to konkurs główny na wspólne polsko-norweskie projekty badawcze. Jego budżet wynosi blisko 50 milionów euro, z czego pojedynczy projekt może otrzymać dofinansowanie nawet do 1,5 miliona euro. Konkurs obejmuje wiele obszarów, między innymi: zdrowie i opiekę społeczną; przemysł i technologie informacyjne; transport i klimat; żywność i zasoby naturalne; rozwój społeczny i gospodarczy; pojazdy bezzałogowe.

POLNOR CCS to jeden z konkursów towarzyszących, którego tematyka skupia się wokół wychwytywania i składowania dwutlenku węgla. Budżet konkursu to ponad 11,5 miliona euro.

Termin zamknięcia konkursów upływa 12 grudnia 2019 o godzinie 16:00.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.