Zima 2019

Nabór seed money rozstrzygnięty

$image_alt

W 4. naborze do EUSBSR Seed Money Facility zostało zatwierdzonych 28 projektów.

W czwartym naborze do seed money zostało złożonych 50 aplikacji projektowych, z czego 5 na samym początku zostało uznanych za niekwalifikowalne. Po przeprowadzeniu oceny wniosków, 18 lutego br. z grona 45 aplikacji wybrano 28 do realizacji.

Na zatwierdzone projekty przypada przeszło 1,2 mln euro dofinansowania z EFRR. W gronie 128 partnerów w zatwierdzonych projektach jest 19 instytucji z Polski i 9 z Pomorskiego.

W najbliższych miesiącach konsorcja partnerskie będą zajmować się tworzeniem pełnych aplikacji projektowych, które będą mogli zgłosić w naborze m. in. do Regionu Morza Bałtyckiego.

To był ostatni nabór w ramach EUSBSR Seed Money Facility, od drugiej połowy 2016r. seed money będzie wspierane w ramach Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.