Zima 2019

Materiały ze spotkania nt. III naboru w RMB

Fot. ©Depositphotos/kasto

Ministerstwo Rozwoju, we współpracy z Wspólnym Sekretariatem, zorganizowało 30 listopada 2017 r. w Warszawie Krajowe Seminarium Informacyjne na temat 3. naboru projektów w Programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020.

W trakcie spotkania 12 polskich instytucji skorzystało z konsultacji pomysłu na projekt z ekspertami ze Wspólnego Sekretariatu programu IBSR. W wyniku tych konsultacji wnioskodawcy uzyskają kod dostępu do systemu BAMOS, w którym składane są pełne wnioski projektowe.

Taka konsulacja w trakcie trwającego naboru projektów w priorytetach 1-3 jest obowiązkowa.

Krajowy Punkt Kontaktowy przestawił główne informacje o programie i projektach transnarodowych, pracownicy Wspólnego Sekretariatu z Rostocku omówili zasady trzeciego naboru, a przedstawiciel Centrum Projektów Europejskich (polski kontroler wydatków w projektach) wyjaśnił jakie wydatki można ponosić w projekcie i jakie są dopuszczalne metody obliczania kosztów pracy pracowników. Partnerzy realizowanych projektów inspirowali do zaangażowania się w nowe projekty. Po spotkaniu możliwe były konsultacje z Kontrolerem oraz Krajowym Punktem Kontaktowym.

Prezentacje do pobrania:

 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.