Jesień 2019

Kreatywna Europa - spotkania informacyjne!

KE_logo

Creative Europe Desk Polska zaprasza na cykl spotkań informacyjnych z elementami warsztatu, wprowadzających do konkursu 32/2019 w obszarze grantowym Projekty współpracy europejskiej.

 

2 października 2019 roku uruchomiono konkurs 32/2019 o dofinansowanie w ramach obszaru grantowego Projekty współpracy europejskiej. Konkurs adresowany jest do organizacji, instytucji i przedsiębiorstw sektora kultury i kreatywnego, aktywnie działających w sektorze kultury. Termin składania wniosków o dofinansowanie z programu Kreatywna Europa upływa 27 listopada 2019 roku.

Przed zakończeniem naboru projektów zapraszamy na trzy spotkania informacyjne poświęcone założeniom i wytycznym dla obszaru grantowego Projekty współpracy europejskiej oraz zasadom konkursu 32/2019

Spotkania odbędą się w listopadzie w Warszawie (5.11), Poznaniu (7.11) i Gdańsku (14.11).

W czasie każdego ze spotkań uczestnicy otrzymają informacje dotyczące:

  • założeń i priorytetów obszaru grantowego Projekty współpracy europejskiej;
  • sposobu składania wniosku i wymaganych w konkursie dokumentów;
  • opracowania kosztorysu projektu.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, lecz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy przez dostępny dla każdego ze spotkań formularz rejestracyjnyhttps://kreatywna-europa.eu/konkurs-w-obszarze-projekty-wspolpracy-europejskiej-cykl-spotkan-informacyjnych-z-elementami-warsztatu/.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.