Zima 2019

Konsultacje indywidualne w Południowym Bałtyku

$image_alt

Można rejestrować się na konsultacje indywidualne, które będą przeprowadzone od 26 października do 25 listopada br. w 8 miastach Południowego Bałtyku.

Instytucje zainteresowane aplikowaniem do 3. naboru (2 listopad - 16 grudzień 2016 r.) w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020, zachęcamy do skorzystania z możliwości konsultacji indywidualnych składanego projektu. Konsultacje są organizowane przez sekretariat techniczny programu, który znajduje się w Gdańsku.

Konsultacje odbędą się w sześciu miastach (Gdańsk, Elbląg, Szczecin, Kłajpeda, Rønne, Greifswald, Sorø, Växjö) w dniach 26.10-25.11.2016 r., w Gdańsku jest dostępnych pięć terminów: 21, 22, 23, 24 i 25 listopad. Rejestracja jest zamykana zawsze tydzień przed datą danych konsultacji.

Rejestracja jest dostępna tutaj.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.