Zima 2019

Konsultacje indywidualne w Południowym Bałtyku

$image_alt

Można rejestrować się na konsultacje indywidualne, które będą przeprowadzone od 5 do 19 maja br. w 6 miastach Południowego Bałtyku.

Instytucje zainteresowane aplikowaniem do 2. naboru (9 maj - 17 czerwiec 2016r.) w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020, zachęcamy do skorzystania z możliwości konsultacji indywidualnych składanego projektu. Konsultacje są organizowane przez sekretariat techniczny programu, który znajduje się w Gdańsku.

Konsultacje odbędą się w sześciu miastach (Gdańsk, Szczecin, Kłajpeda, Greifswald, Sorø, Växjö) w dniach 5-19 maja 2016r. W Gdańsku są dostępne trzy terminy: 16, 18 i 19 maja, istnieje także możliwość wybrania konsultacji w formie online w tym samym terminie (w obu przypadkach rejestracja jest otwarta do 9 maja).

Rejestracja jest dostępna tutaj.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.