Zima 2019

Konkurs filmowy w programie Południowy Bałtyk 2014-2020

Konkurs Interreg Połduniowy Bałtyk 2014-2020
Wspólny Sekretariat Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020

Wspólny Sekretariat zaprasza młodzież w wieku 16-20 lat do uczestnictwa w konkursie filmowym, który będzie miał na celu wypromowanie 3 głównych priorytetów programu: zrównoważona turystyka, zielone technologie, zrównoważony transport. Do wygrania nagrody!

 

Prace konkursowe należy zgłaszać do 14 maja 2018 roku wraz ze wszystkimi informacjami na adres e-mailowy compete@southbaltic.eu. Zwycięscy konkursu zostaną ogłoszeni 5-6 dni przed Konferencją Roczną programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Zwycięscy 4 i 5 miejsca zostaną wybrani przez publiczność zgromadzną na dorocznej konferencji. Nagrody zostaną wręczone na wydarzeniu.

Wszystkie pytania dot. konkursu należy kierować do menadżera od komunikacji w programie Interreg Południowy Bałtyk Pani Margarity Nikolajevaite (margarita.nikolajevaite@southbaltic.eu, + 48 58 746 38 55).

Zasady i regulamin konkursu, a także informację o nagrodach znajdziecie Państwo pod linkiem:

https://southbaltic.eu/-/video-contest-innovations-in-the-south-baltic-region

 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.