Zima 2019

Konferencja transportowa projektu INTERCONNECT

Projekt INTERCONNECT - zaporoszenie
Projekt INTERCONNECT

Zachęcamy wszystkie podmioty zainteresowane tematyką regionalnego i trangranicznego transportu publicznego do uczestnictwa w warsztatach organizowanych przez projekt INTERCONNECT (Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020) w Gdyni. Zarejestruj się już dziś!

 

DATA: 22 lutego 2018 roku

Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczy w Gdyni

Godziny warsztatów:  9-16.

 

Link do rejestracji uczestników: KLIKNIJ TUTAJ

Zaproszenie: KLIKNIJ TUTAJ

Agenda spotkania: KLIKNIJ TUTAJ

 

Ważną częścią projektu jest uzgodnienie koncepcji systemu transportu publicznego, który oferowałby społecznościom lokalnym szersze i bardziej zrównoważone opcje mobilności. Warsztaty będą obejmować zagadnienia związane z systemami biletowymi, modelami biznesowymi, systemami zarządzania i aspektami prawnymi zmian w transporcie regionalnym
i transgranicznym.

Podmioty zajmujące się w regionie organizacją i realizacją zadań transportowych są zaproszone do współpracy przy tworzeniu rozwiązań, które pozwolą rozwinąć konkurencyjność i jednocześnie umożliwią zrównoważony rozwój w oparciu o najnowsze zdobycze nauki i technologii. Spodziewamy się, że wyniki tych opracowań będą przydatne podczas dalszych działań planistycznych w Waszej Firmie, na terenie całego Pomorza, a także
w regionach sąsiadujących. Seminarium jest jednym z pięciu, jakie organizujemy w ramach projektu INTERCONNECT, a ich rezultaty będą analizowane. Konkluzje zostaną przedstawione interesariuszom transportu publicznego.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo uczestniczyć w seminarium i swoją wiedzą oraz zaangażowaniem przyczynicie się do jego sukcesu. Udział jest bezpłatny - obejmuje seminarium, warsztaty, lunch oraz kawę/herbatę.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 8 lutego 2018 r. pod adresem: agnieszka.wojtach@innobaltica.pl.
 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.