Zima 2019

Konferencja roczna Interreg Południowy Bałtyk - rejestracja trwa

Konferencja Roczna Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020
Wspólny Sekretariat Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020

W dniach 23-24 maja 2018 w Kłajpedzie (Litwa) odbędzie się konferencja roczna programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Rejestracja na wydarzenie trwa

Miejsce: Kłajpeda (Litwa), Culture factory, Bangų str. 5A

Termin: 23-24 maja 2018

Zaproszenie, Agenda spotkania i formularz rejestracyjny: Interreg South Baltic Programme 2014-2020

Na wydarzeniu można spodziewać się interesujących przemówień, przedstawienia najlepszych praktyk stosowanych w projektach proggramu Południowy Bałtyk, możliwości promocji i autoprezentacji projektów, możliwości poznania innych projektów, ludzi z podobnej branży oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów z innymi uczestnikami.

Na wydarzeniu będą obecne także przedstawiciele Wspólnego Sekretariatu, Instytucji Zarządzającej, Regionalnych Punktów Kontaktowych, członkowie Komitetu Monitorującego, eksperci z dziedziny niebieskiego i zielonego rozwoju oraz inni zaproszeni goście.

Ponadto istnieje możliwość zgłaszania się do tzw. roundtables, a nawet poprowadzenia jednego z seminariów tematycznych.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej programu.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.