Jesień 2019

Konferencja Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego

Depositphotos

W dniach 09-10 kwietnia 2019 w Lübeck (Niemcy) odbędzie się konferencja programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014 - 2020. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Co udało się osiągnąć dzięki 300 mln EUR z Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego, aby uczynić region bardziej innowacyjnym, lepiej dostępnym i bardziej zrównoważonym? Ponad 100 zrealizowanych projektów z udziałem ponad 1000 organizacji z krajów nadbałtyckich potwierdza, że współpraca jest kluczem do otwarcia się na nowe rozwiązania.

W konferencji Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2019 będą uczestniczyć m.in. członkowie Komitetu Monitorującego i ich krajowe podkomitety, partnerzy projektów i platform, koordynatorzy Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego, przedstawiciele Instytucji Zarządzającej oraz Wspólnego Sekretariatu.

Zachęcamy beneficjentów do prezentowania rezultatów ich projektów w trakcie konferencji, a platformy projektowe do podzielenia się doświadczeniami z synchronizacji wyników.

Agenda konferencji będzie dostępna pod koniec 2018 r.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.