Jesień 2019

Ruszyły zapisy na konferencję "Let's talk about achievements"!

RMB_logo

W dniach 09-10 kwietnia 2019 w Lübeck (Niemcy) odbędzie się konferencja Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Co udało się osiągnąć dzięki finansowaniu z Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego w wysokości 300 mln euro, aby uczynić region Morza Bałtyckiego bardziej innowacyjnym, bardziej zrównoważonym i lepiej dostępnym? Ponad 1000 organizacji partnerskich ze wszystkich krajów nadbałtyckich współpracuje lub współpracowało przy realizacji projektów. Nadszedł czas, aby przedstawić ich osiągnięciach!

Konferencja jest okazją do poszerzenia wiedzy na temat osiągnięć projektów finansowanych przez Program Interreg Region Morza Bałtyckiego. 50 projektów przedstawi swoje osiągnięcia w zakresie wyzwań i możliwości związanych np. z gospodarką obiegu zamknietego, efektywnością energetyczną lub zrównoważoną mobilnością miejską. Sześć platform projektowych skupia 48 projektów wokół głównych tematów współpracy w regionie Morza Bałtyckiego, w tym gospodarki ściekowej, błękitnego wzrostu i czystej żeglugi. W trakcie kofnerencji będzie okazja, aby spotkać się z przedstawicielami Komitetu Monitorującego, koordynatorami EUSBSR, przedstawicielami organizacji z regionu Morza Bałtyckiego oraz z zespołem wspierającym Instytucję Zarządzającą - Wspólnym Sekretariatem.

Rejestracja trwa od 5 lutego do 18 marca 2019 r.

Link do rejestracji:

https://www.interreg-baltic.eu/interreg-baltic.eu/conference/registration.html

 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.