Lato 2019

Konferencja Polska-Rosja w Gdańsku

$image_alt

Konferencja zamykająca Program Litwa-Polska-Rosja 2007-2013 oraz otwierająca Program Polska-Rosja 2014-2020 odbędzie się 8 grudnia 2016 r. w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Wspólny Sekretariat Techniczny informuje, iż 8 grudnia 2016 r. w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku zaplanowana jest wspólna konferencja oficjalnie otwierająca nowy Program Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 oraz podsumowująca wdrażanie Programu Współpracy Transgranicznej Litwa-Polska-Rosja 2007-2013.

Jednym z głównych celów konferencji jest prezentacja najważniejszych osiągnięć realizacji Programu Litwa-Polska-Rosja 2007-2013, jak również symboliczne zamknięcie programu. Ponadto w trakcie wydarzenia zostanie oficjalnie otwarty nowy Program Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020, a uczestnicy zostaną zapoznani z jego założeniami i pierwszymi zadaniami.

Równocześnie, podczas całego przebiegu konferencji potencjalni wnioskodawcy nowego Programu Polska-Rosja 2014-2020 będą mieli możliwość wzięcia udziału w Forum Poszukiwania Partnerów. Forum, zorganizowane w postaci tematycznych punktów kontaktowych, będzie doskonałą okazją do nawiązania współpracy z potencjalnymi partnerami z obu krajów w planowanych projektach.

Udział w konferencji jest bezpłatny, organizatorzy zapewnią również tłumaczenie na język polski, rosyjski i litewski.

Wstępna agenda konferencji jest dostępna tutaj.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji, muszą zarejestrować się on-line za pośrednictwem strony internetowej programu, najpóźniej do dnia 30 listopada 2016 r. Wspólny Sekretariat Techniczny potwierdzi wybranym uczestnikom udział w konferencji najpóźniej do dnia 3 grudnia 2016 roku. W razie konieczności, o przyjęciu i potwierdzeniu rejestracji decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz zasada równego podziału miejsc na regiony. Praktyczne informacje dotyczące wydarzenia zostaną przesłane do wszystkich potwierdzonych uczestników drogą mailową przez Wspólny Sekretariat Techniczny.

WST zapewnia potwierdzonym uczestnikom 2 noclegi i wyżywienie na miejscu oraz dojazd do Gdańska autokarem - zgodnie z informacjami podanymi w formularzu rejestracyjnym. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w konferencji może uczestniczyć tylko jedna osoba ze zgłoszonej organizacji (dodatkowe osoby będą mogły być akceptowane w przypadku wolnych miejsc). W razie konieczności, o przyjęciu i potwierdzeniu rejestracji decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz zasada równego podziału miejsc na regiony. Praktyczne informacje dotyczące wydarzenia zostaną przesłane do wszystkich potwierdzonych uczestników drogą mailową przez Wspólny Sekretariat Techniczny.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać od Pani Agnieszki Ćwikły (e-mail: agnieszka.cwikla@cpe.gov.pl, tel.: + 48 22 378 31 87).

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.