Zima 2019

Kolejne umowy o dofinansowanie podpisane!

logoPL_RUUmowy

Informujemy, że zostały podpisane trzy umowy o dofinansowanie projektów regularnych w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

Umowy podpisały projekty:

  • „Połączeni bursztynem. Wspólne działania w celu udostępnienia bursztynowego dziedzictwa" realizowany przez Muzeum Gdańska we współpracy z Muzeum Światowego Oceanu w Kaliningradzie,
  • „Baltic Odyssey – Tworzenie wspólnego obszaru historycznego i kulturowego" realizowany przez Administrację Miasta Zielenogradsk we współpracy z Bałtyckim Uniwersytetem Federalnym im. Immanuela Kanta w Kalinigradzie, Towarzystwem Naukowym Pruthenia, Organizacją Publiczną z Kaliningradu „Historycznym Centrum Rekonstrukcji „Kaup", Gminą Olsztyn oraz Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu,
  • „15 sekund historii oczami młodzieży. Zamki, koszary i legendy" realizowany przez Powiat Olecki we współpracy z Technikum Inżynierii Środowiska w Oziorsku.

Więcej informacji na stronie programu >>link 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach EWT/EIS oraz inne informacje z regionu.